АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Російська пропаганда весь тиждень намагалася розвіяти хвилювання росіян про те, що війна з Україною є виключно долею простолюдинів. ЗМІ активно висвітлювали як людина схожа на Путіна нібито відвідала Херсонську область, а син Дмитра Пєскова «героїчно служив» у ПВК «Вагнер». А щоб воювати було весело, співак SHAMAN презентував новий патріотичний шлягер "Ми".

Російські ЗМІ розповсюджують відео, на якому людина, візуально схожа на Володимира Путіна, висаджується в поле з вертольота, а потім спілкується з групою вищих офіцерів у невизначених місцях. Це відео подається як «підтвердження» відвідин Путіна штабу угруповання військ «Дніпро» на Херсонському напрямку. Патологічний страх Путіна за своє життя не сумісний із візитами до прифронтової зони. Це постановочне відео, спрямоване на демонстрацію мужності старого російського диктатора та його поінформованості про деталі «СВО» (російські праві радикали регулярно дорікають Путіну відірваності від реальної ситуації на фронті).

Російська пропаганда намагається представити сина Пєскова «героєм СВО». Євген Пригожин повідомив, що син прес-секретаря президента РФ Дмитра Пєскова брав участь у «спеціальній військовій операції» у складі артилерійських підрозділів групи за фальшивими документами. Микола Пєсков в інтерв'ю «Комсомольській правді» заявив, що його нагородили медаллю «За відвагу». Микола Пєсков прославився восени 2022 року, коли після оголошення мобілізації у телефонній розмові з пранкером, який представився військовим комісаром, відмовився з'являтися у військкомат.

Голос «СВО» Ярослав Дронов, який виконує пісні під сценічним псевдонімом SHAMAN презентував новий «патріотичний» кліп на пісню «Ми». Навіть у Росії творчість Дронова викликала подив – вихід кліпу, витриманого у відверто нацистській естетиці, збігся з днем народження Адольфа Гітлера 20 квітня і за змістом сильно перегукується з гімном НСДАП «Пісня Хорста Весселя».

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше