ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Політика Російської Федерації в даний час визначається "доктриною національної винятковості", яка стверджує, що країна повинна захищати свій суверенітет та інтереси у всіх сферах. Рупори пропаганди фактично протиставляють Росію "колективному заходу". Вилучення активів іноземних компаній, підвищення податків та інтелектуальне піратство — все це свідчить про зневагу до міжнародних зобов'язань РФ та рішучість Путіна продовжувати агресивну війну проти України, і як результат домагатися збільшення кількості санкцій та тотальної ізоляції країни.

Путін підписав указ про вилучення активів іноземних компаній. Президент РФ Володимир Путін підписав указ про механізм запровадження тимчасового управління іноземними активами у Росії. Документ запроваджує зовнішнє управління Росмайном щодо російських доньок великих енергетичних компаній: «Фортум» (Фінляндія) та «Юніпро» (Німеччина).

Інтелектуальне піратство стає новим напрямом державної політики. Голова Ради Федерації РФ пропонує використовувати винаходи без згоди правовласників. За результатами засідання ради з питань безпеки інтелектуальної власності, було розроблено механізм «запозичення» необхідних технологій у разі гострої «потреби» держави.

Російські компанії зобов'яжуть платити підвищений до 30 відсотків ПДФО. Російські компанії будуть зобов'язані виплачувати не 13, а 30 відсотків ПДФО з виплат на користь працівників, що поїхали за кордон. Відповідний законопроект подано до Держдуми Урядом Росії. Нововведення має торкнутися всіх тих, хто виїхав і використовує російський сегмент інтернету для роботи, або розміщує в Росії технічні, програмно-апаратні засоби.

У РФ на виправдувальний вирок можуть розраховувати лише 0,3% підсудних. На кожні 300 вироків у Росії минулого року припадав лише один виправдувальний, випливає зі статистики Верховного суду. Усього за 2022 рік було засуджено 614 тисяч 726 осіб, виправдано – 2062 підсудних.

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше