ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Кремль продовжує посилювати політичний тиск усередині країни. Цензурування інформації за рахунок блокування сайтів правозахисних організацій, посилення контролю за опозиційними діячами та представниками громадянського суспільства, проведення «військових зборів» для населення. Це типові інструменти тоталітарних режимів, спрямовані на придушення інакодумства всередині країни. Для залякування Західних партнерів Кремль оголосив про денонсацію Договору про звичайні збройні сили в Європі, що свідчить про продовження агресивної зовнішньої політики РФ щодо своїх сусідів.

На території Росії заблокували низку інтернет-ресурсів, включаючи сайт правозахисної організації Human Rights Without Frontiers, а також статтю на сайті найбільшої фінської газети Helsingin Sanomat. Заблокована російськомовна стаття, в якій йшлося про трагедію в Бучі та вбивство мирних жителів.

Мін'юст включив до переліку «іноземних агентів» вісім осіб. Серед них юрист та політолог Володимир Пастухов, соратники Навального Георгій Албуров та Марія Співчих, а також співачка та депутат Держдуми VI скликання Марія Максакова-Ігенбергс. Також «іноагентами» покликані політолог та аналітик Ян Матвєєв, політик Олександр Осовцов, політолог Іван Преображенський, Олена Агафонова.

РФ денонсує Договір про звичайні збройні сили в Європі. Володимир Путін призначив заступника міністра закордонних справ РФ Сергія Рябкова своїм офіційним представником під час розгляду питання про денонсацію Договору про звичайні збройні сили в Європі.

Президент Володимир Путін підписав указ про призов на військові збори у 2023 році, росіян які перебувають у запасі. Тих хто перебуває в запасі, закликають на збори у Збройних силах, військах Нацгвардії, органах держохорони та органах Федеральної служби безпеки. Скільки людей призвуть на військові збори, не уточняється.

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше