ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Москва продовжує свою подвійну політику щодо міжнародної юстиції та закликає східні країни створити альтернативу Міжнародному кримінальному суду (МКС) та Європейському суду з прав людини (ЄСПЛ). Пропонується створити нову систему міжнародного правосуддя, яка дозволить уникнути РФ відповідальності за розв'язання агресивної війни проти України. Рішення, які приймає російська влада, вказують на те, що Москва не дотримуватиметься стандартів міжнародного правосуддя, а продовжує свою «гібридну політику».

Слідчий комітет РФ пропонує створити альтернативу МКС та ЄСПЛ. Голова Слідчого комітету Олександр Бастрикін пропонує Китаю та Індії створити альтернативний суд – найвищу судову інстанцію, яка стане противагою Міжнародному кримінальному суду та Європейському суду з прав людини.

Держдума денонсувала ДЗЗСЄ. Держдума проголосувала за денонсацію Договору про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ). Проект закону про денонсацію Договору про звичайні збройні сили в Європі було внесено президентом Путіним до Думи 10 травня.

Антимонопольна служба РФ пропонує поширити інтелектуальне піратство на всі товари. Федеральна антимонопольна служба вважає, що механізм паралельного імпорту у Росії необхідно поширити на всі категорії товарів. Паралельний імпорт - це ввезення оригінальних товарів до країни без згоди правовласника. На думку відомства, це завадить правовласникам та дистриб'юторам встановлювати монопольно високі ціни.

ФСБ має намір проводити обшуки без судового рішення. «Обстеження приміщень, будівель, споруд, ділянок місцевості та транспортних засобів» без санкції суду буде можливим у випадках, які «не терплять зволікань». Фактично співробітники ФСБ у разі прийняття такої поправки отримають ексклюзивне право проводити обшуки приміщень, прикриваючись боротьбою з загрозою державній безпеці.

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше