ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Боротьба з громадянським суспільством у Російській Федерації триває, законодавець звернув свій погляд на гарантії захисту виконавчої влади. Таким чином, демонструючи свою лояльність до співробітників МВС, які є основним інструментом залякування населення. Саме органи МВС негайно реагують на зміну внутрішньої температури в країні, виступаючи беззастережним захисником "авторитарної диктатури". Тиск на ЗМІ, розгін мирних демонстрацій, арешти за поодинокі пікети, погрози на адресу прихильників опозиції — все це є нормою у сучасній Росії.

Держдума ухвалила закон, який пом'якшує покарання поліцейським за скоєння злочинів Держдума виключила з-поміж обтяжливих обставин ту обставину, що злочин скоєно співробітником МВС. На думку депутатів, це «наголошує на незаслуженій і несправедливій недовірі» до поліцейських. Автори законопроекту також заявили, що чинна норма КК «дискримінує» поліцейських.

«Рада матерів і дружин» внесена до списку "іноагентів" Мін'юст вніс до реєстру "іноземних агентів" дев'ять громадян та дві організації – «Загальнонародний Союз Відродження Росії» та громадський рух «Рада матерів та дружин». Приводом стали виступи проти «СВО» та негативні висловлювання про органи російської влади.

У Росії підвищать штрафи за працевлаштування ухилістів у 20 разів Депутати запропонували штрафувати бізнес за найм ухилістів. На розгляд Держдуми надійшов проект змін до КпАП про штрафи за укладення трудового договору з військовозобов'язаною або особою, яка підлягає призову на військову службу, які не подали документи військового обліку. За це ІП пропонують карати штрафами до 10 000 руб., Посадових осіб - до 20 000 руб., Юридичних осіб - до 100 000 руб.

Росія оголосила у розшук американського сенатора Ліндсі Грем Відповідна картка виникла основу розшукуваних осіб МВС РФ. Приводом для переслідування Грема в РФ стали нібито його слова про загибель російських людей під час спецоперації в Україні.

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше