ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Незалежну міжнародну комісію з розслідування порушень в Україні було створено у березні 2022 року Радою ООН з прав людини. Вона є незалежним органом, уповноваженим вести розслідування всіх можливих порушень та утисків прав людини та порушень міжнародного гуманітарного права, а також «пов'язаних із ними злочинів у контексті агресії проти України з боку Російської Федерації». Під час повномасштабного вторгнення російські військові не змогли приховати слідів численних злочинів, скоєних в Україні. Тому перед членами Комісії поставлено завдання встановити та задокументувати факти, обставини таких порушень.

ООН підтвердила факти тортур українських громадян російськими військовими на окупованій території. Незалежна міжнародна комісія ООН зібрала багато доказів злочинів російської армії на деокупованих територіях Херсонської та Запорізької областей. "Російські солдати чинили сексуальне насильство щодо жінок віком від 19 до 83 років" в окупованих частинах Херсонської області, - заявив голова комісії.

ООН розпочала розслідування проти російських держпропагандистів за звинуваченнями у підбурюванні до геноциду. "Наша команда розслідує заяви деяких російських державних ЗМІ, рупорів російської пропаганди, які можуть бути прирівняні до підбурювання геноциду", - зазначив голова комісії Мозе.

МВС РФ оголосило у розшук голови Міжнародного кримінального суду. МВС Росії оголосило у розшук голови Міжнародного кримінального суду (МКС) Петра Хофманського.

Уповноважений за президента Росії із захисту прав підприємців відзначає зростання кількості справ стосовно бізнесменів. Перевірок менше, а кримінальних справ більше, заявив уповноважений із захисту прав підприємців РФ Борис Тітов, вивчивши статистичні дані правоохоронних органів.

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше