СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

У Мінфіні пояснили непередбачуваність податкової політики зростанням держвитрат. Рішення в податковій політиці обумовлені необхідністю забезпечувати видаткові зобов'язання бюджету, їхня непередбачуваність - не забаганка Мінфіну, а наслідок рішень щодо витрат, заявив заступник міністра фінансів РФ Олексій Сазанов. За словами Сазанова, податкова тактика «вимушено стає адаптивною, тому що в нас іншого вибору немає».

"Газпром" у I півріччі знизив видобуток газу на 25%. «Газпром» вперше цього року опублікував свої операційні показники з видобутку та постачання газу. Раніше, до кінця 2022 року, компанія повідомляла ці дані двічі на місяць. Зниження видобутку пов'язане із драматичним скороченням поставок на європейський ринок.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв заявив, що Казахстан однозначно підтримуватиме санкційний режим щодо Росії. «Казахстан однозначно заявив про те, що підтримуватиме санкційний режим. Ми маємо контакти з відповідними організаціями щодо дотримання санкційного режиму», — сказав президент Казахстану під час зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем.

Інфляція в РФ з 19 до 25 вересня розігналася до 0,28%, річна перевищила 5,8%. Інфляція в РФ з 19 по 25 вересня різко прискорилася до 0,28% після 0,13% з 12 по 18 вересня, також 0,13% з 5 по 11 вересня та 0,11% з 29 серпня по 4 вересня, відповідні дані наводяться у повідомленні Росстату.

Москва опустилася у рейтингу світових фінансових центрів ще на 28 позицій. В опублікованому щорічному рейтингу світових фінансових центрів — Global Financial Centres Index (GFCI) Москва, яка минулого року опустилася на 22 позиції, до 73-го місця, цього року продовжила рух униз і опинилася на 114-му місці між Мехіко (113) -е) та Тегераном (115-ті).

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше