АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Минулий тиждень пройшов під знаком інформаційного домінування Володимира Путіна. Але якщо початок складався для нього оптимістично - президент РФ здійснив вояж на військові заводи і зривав оплески на зустрічі з бізнесом, то кінець тижня видався бентежним. Міжнародний карний суд видав ордер на арешт Путіна.

На тлі ажіотажу навколо «снарядного голоду» в російській армії Володимир Путін відвідав Улан-Уденський авіаційний завод. Окрім ритуального огляду виробничих цехів, він скористався нагодою, щоб повторити набір пропагандистських гасел та заспокоїти громадськість щодо стану російського ОПК. Наступним етапом позиціонування Путіна став його виступ на з'їзді Російського союзу промисловців та підприємців. Він переконував, що економіка набуває іншої якості, країні вдалося компенсувати закриття західних ринків, а позитивні тенденції набирають сили.

Наприкінці тижня головні зусилля пропаганди кинули на нейтралізацію рішення Міжнародного кримінального суду в Гаазі видати ордер на арешт. У МКС заявили, що російський президент відповідає за незаконну депортацію дітей з України. Ключовими тезами, які транслювали офіційні особи РФ стали: невизнання юрисдикції Міжнародного кримінального суду, «процесуальні порушення» МКС та відверті погрози суддям. Щоб перекрити негативні резонанс Путін (на думку ряду експертів – двійник президента РФ) здійснив незапланований візит до штабу «СВО» до Ростова-на-Дону, Криму та окупованого Маріуполя.

На зовнішньополітичному треку головним акцентом пропаганди став анонсований на 20-22 березня візит до Росії лідера Китаю Сі Цзіньпіна. Для міжнародної ізоляції Росії, візит лідера другої економіки світу носить символічний характер. Світовій спільноті публічно презентується стратегічний альянс РФ і Китаю, що склався. Москва зробить все можливе, щоб створювати ілюзію підтримки з боку Пекіна

СУВЕРЕННА ЕКОНОМІКА: КЛЮЧОВІ ПОДІЇ ТИЖНЯ

Дізнатись більше

ТОП ПРАВОВИХ ПОДІЙ ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше

АНАТОМІЯ ПРОПАГАНДИ: ТОП-3 ПОДІЇ ЗА ТИЖДЕНЬ

Дізнатись більше